امروزه با گسترش شبکه‌های اجتماعی و افزایش کانال‌های تلگرامی در بسیاری از زمینه‌های فروشگاهی ، مذهبی ، ورزشی اخبار و … یک رقابت بزرگ برای بیشتر دیده شدن ایجادشده است به‌طوری‌که هر کس سعی می‌کند از هر راهی شده کانال خود را به دیگران معرفی کند ، تبلیغات زیادی در حوزه کانال‌های تلگرامی وجود دارد و هرروز در حال افزایش هستند اما واقعاً کدام تبلیغ مناسب و واقعی می‌باشد ؟ بهترین تبلیغ تلگرام کدام است ؟ جواب این سؤال‌ها را در ادامه بخوانید.

تبلیغات پاپ آب تلگرام به چه صورت است؟

به طول کلی و خلاصه تبلیغات از طریق پاپ آپ به این صورت انجام می‌شوند که بعد از ثبت درخواست پاپ آپ روی کانال تلگرام فرد مربوطه ، لینک کانال درخواست دهنده به شکل یک کادر پنجره بازشو( که فیلم آن را می‌توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید ) بر روی گوشی تعداد زیادی کاربر آنلاین در محیط تلگرام باز می‌شود ، در کادر مربوطه یک متن که حاوی لینک کانال می‌باشد و زیر آن نوشته‌شده آیا مایلید در این کانال عضو شوید و همچنین دو گزینه وجود دارد که یکی بلی و دیگری گزینه خیر می‌باشد ؛ حال اگر کاربران آنلاین بر روی گزینه بلی کلیک کنند به‌راحتی عضو کانال شما خواهند شد.

روش‌های تبلیغات از طریق پاپ آپ ما این روزها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده چراکه روشی امن و با هزینه مناسب و بازخوردی بالا می‌باشد ، کسب‌وکارهای آنلاین این روزها بیش از همیشه دنبال تبلیغاتی امن و پر بازخورد هستند و پاپ آپ ما بهترین گزینه برای آن‌ها خواهند بود چراکه عضو دریافت شده توسط پاپ آپ یک عضو واقعی و فعال می‌باشد.

چرا باید تبلیغات پاپ آپ تلگرام را انتخاب کنیم؟

همان‌طور که گفته شد در بین انواع و اقسام زیاد تبلیغاتی که در حوزه تلگرام وجود دارد تبلیغات پاپ آپ یکی از امن‌ترین و پرپازخورد ترین تبلیغ‌ها به شمار می‌آید اما چرا :

  1. گفتیم تبلیغات به‌صورت پنجره بازشو روی تلگرام فرد موردنظر باز می‌شود و فرد به اختیار خود وارد کانال مربوطه می‌شود ، نتیجه این کار قطعاً اضافه شدن ممبر واقعی به کانال مربوطه خواهد بود.
  2. راهی مآثر برای افزایش فروش در کانال‌های تلگرامی ، نتیجه جذب مخاطب واقعی فروش بالا خواهد بود.
  3. گاهی دوست داریم تبلیغات ما مختص افراد ایرانی باشد و این کار به‌راحتی با پاپ آپ تلگرام میسر خواهد بود.
  4. در بحث کانال داری ویو پست‌های تلگرام اهمیت بالایی دارد ، خوشبختانه چون ممبر عضو شده در کانال واقعی می‌باشد به‌محض ورود هر عضو به کانال به ویو های کانال هم اضافه خواهد شد.
  5. درروش های دیگر تبلیغ مانند اد اجباری دیده‌شده که ریزش بسیار می‌باشد ، اما در این روش نهایت ریزش بین 10 تا 40 درصد می‌باشد.

برای جلوگیری از ریزش احتمالی در تبلیغات پاپ آپ تلگرام چه کنیم؟

برخلاف بسیاری از تبلیغات که ممکن است فرد درخواست دهنده شاهد ریزش بالایی باشد در تبلیغات تلگرام به دلیل اختیاری بودن و واقعی بودن عضوهای کانال نهایت ریزش بین 10 تا 40 درصد خواهد بود که این موضوع تنها به رعایت چند نکته ساده قبل و بعد تبلیغ برمی‌گردد که با رعایت آن‌ها می‌توان از همین ریزش ناچیز نیز جلوگیری کرد :

  • داشتن محتوایی جذاب و کاربرپسند نه محتوای کپی و فیک
  • وجود محتوایی به‌دردبخور که دردی را از عضو کانال دوا کند و داشتن عکس و ویدیوهایی مناسب و باکیفیت
  • جذاب بودن چندین پست و بنر آخر ( حتی می‌تواند شامل یک مسابقه یا جشنواره نیز باشد)
  • داشتن صداقت ، رفتار مناسب و عدم دروغ‌گویی در کانال مثلاً (قیمت اشتباه زدن)
  • درهرصورت تعداد کمی از کاربران بعد مدتی نیازی به محتوای کانال نمی‌بینند و از آن خارج می‌شوند که جای نگرانی نیست.

سؤالات متداول درباره پاپ آپ تلگرام :

چطور مطمئن شوم ممبر اضافه‌شده واقعی است؟

جواب این سؤال خیلی ساده است شما می‌توانید تست کنید و با ممبر های اضافه‌شده چت کنید و شاهد بازخورد باشید ، و راه دیگر دیدن ویو های اضافه‌شده پست‌ها می‌باشد که می‌بیند خیلی راحت بالا رفته است.

آیا ممبر ها بعد مدتی ریزش نخواهد داشت؟

اگر جایی به شما گفته شد ممبر واقعی می‌دهیم بدون ریزش قطعاً دروغ است ، انسان صاحب‌اختیار است و ممبر واقعی بعد مدتی به اختیار خود می‌تواند کانال را ترک کند و نکته مهم همین‌جاست ممبری که ریزش نداشته باشد به‌منزله فیک بودن آن است.

آیا پاپ آپ تلگرام برای کانال‌های فروشگاهی یا مذهبی جواب می‌دهد و چه تعداد ریزش خواهد داشت؟

عضوگیری برای تمامی کانال‌های قانونی ممکن می‌باشد و ریزش کانال را با رعایت یکسری قوانین و مقررات کانال داری می‌تواند به حداقل رساند.

آیا ممبر های عضو شده از طریق پاپ آپ واقعی هستند ؟

بله تمامی اعضا واقعی و ایرانی هستند چراکه به اختیار خودشان وارد کانال می‌شوند.

درصورتی‌که سؤالی جز سؤالات بالا دارید آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم .

چند نوع تبلیغ در فضای تلگرام وجود دارد ؟

به‌جز تبلیغات پاپ آپ تلگرام که جزو بهترین و پر بازخوردترین تبلیغ‌ها در فضای تلگرام می‌باشد چند شیوه دیگر نیز برای تبلیغ کانال تلگرامی وجود دارد که هرکدام در جایگاه مناسب خود باید استفاده شود:

تبلیغات گسترده تلگرام :

این نوع تبلیغ مناسب کانال‌های بزرگ و پرقدرت است و کانال‌هایی که فروش و تعامل با کاربر حرف اول را میزند ، کانال‌هایی که توان مالی بالایی نیز دارند و بسیار بازخورد و عضوگیر می‌باشد ، در این شیوه تبلیغ کانال مربوطه به‌صورت همزمان در چندین کانال بزرگ و پربازدید تبلیغ می‌شود.

تبلیغات اجباری تلگرام :

این روش مناسب کانال‌هایی است که نمی‌خواهند هزینه چندانی برای کانال خود انجام دهند و بحث تعامل با کاربر و یا فروش محصول خاصی مدنظر نیست ، معمولاً مناسب کانال‌های نوپا می‌باشد ؛ در این روش تبلیغ تعداد زیادی عضو به‌صورت اجباری عضو کانال مربوطه می‌شوند که معمولاً در این شیوه تبلیغ ریزش نسبت به سایر تبلیغات بیشتر خواهد بود.

تبلیغات از طریق پروکسی :

پروکسی‌ها همان لینک‌هایی هستند که افراد برای رفع فیلتر شدن تلگرام خود روی آن‌ها کلیک می‌کنند ، معمولاً با هر کلیک روی هر لینک یک کانال در بالای صفحه تلگرام هر شخص باز می‌شود که تا پایان استفاده از پروکسی پابرجا خواهد بود و شخص به اختیار می‌تواند عضوی از کانال شود ، این روش روشی تضمینی و البته بسیار پربازدید از کانال خواهد بود.

خلاصه مطلب

اگر دنبال راهی برای بیشتر دیده شدن کانال تلگرامی خود هستید و فروش یا تعامل با کاربران واقعی برای شما اهمیت بالایی دارد قطعاً تنها راه تبلیغات هوشمند خواهند بود ، در بین تبلیغات مختلفی که در این حوزه وجود دارد باید دید نیاز و بودجه شما چقدر است ولی به طول کلی تبلیغات پاپ آپ تلگرام جزو بهترین‌ها در دسته تبلیغات تلگرامی می‌باشد چراکه هم ازنظر هزینه‌ها به‌صرفه‌تر ست و هم بازخورد بالا و عضوگیری واقعی خواهد داشت.

جهت ثبت سفارش انواع پاپ آپ و اطلاع از جدیدترین قیمت ها، از طریق دکمه زیر اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست