تبلیغات پاپ آپ ایتا – افزایش عضو کانال

شبکه اجتماعی و ایرانی ایتا این روزها طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است و این امر باعث ایجاد کانال‌ها و گروه‌های بسیاری ازجمله گروه‌های خریدوفروش کالا در این فضا شده است ، هرروزه شاهد افزایش به این کانال‌ها هستیم به همین جهت مدیران کانال‌ها به دنبال راهی برای دیده شدن بیشتر در بین انبوهی از کانال‌ها و گروه‌ها هستند خوشبختانه پاپ آپ ایتا راهی امن و مطمئن برای این کار می‌باشد در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع می‌پردازیم.

تبلیغات در ایتا

شناخت بیشتر و افزایش ترافیک واقعی در ایتا

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که صاحب یک کسب‌وکار آنلاین در فضای مجازی هستید قطعاً هرروز شاهد پیشرفت رقبای خود هستید ، فروش ، کسب درآمد و یا حتی کانال‌هایی باهدف اطلاعات عمومی فرقی نمی‌کند به‌هرحال این فضای رقابتی وجود دارد و راه‌حل پیشی گرفتن از رقبا قطعاً چیزی نخواهد بود جز تبلیغات البته نه هر نوع تبلیغاتی ما در فضای مجازی هرروزه با انواع تبلیغات روبرو هستیم اما آن تبلیغی مؤثر است که باعث نزدیک کردن شما به اهدافتان میشود.

تبلیغات پاپ آپ با توجه به ویژگی‌هایی که دارد امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است و باعث پیشرفت بسیاری از کانال‌ها در فضای ایتا شده است ، اگر صاحب یک کانال در فضای ایتا هستید حتما این نوع تبلیغ را در اولویت کار خود قرار دهید در ادامه به شناخت بیشتر تبلیغات پاپ آپ در ایتا می‌پردازیم.

تبلیغ پاپ آپ ایتا

بهترین تبلیغ برای کانال ایتا کدام است؟

بسیاری از افرادی که صاحب یک کانال در شبکه اجتماعی ایتا هستند به دنبال بهترین راه برای جذب ممبر و افزایش اعضای کانال خود هستند ، ماه ها برای برخی افراد پیش‌آمده که هزینه بسیاری را صرف تبلیغات کرده‌اند اما متأسفانه نتیجه خوبی را دریافت نکرده‌اند و این به دلیل عدم شناخت درست نحوه تبلیغ و همچنین نبود پشتیبانی درست بعد از تبلیغ بوده است.
برای مثال : شخص ممکن است به یک کانال که تعداد اعضای بالایی دارد تبلیغ داده باشد ولی درنهایت با هیچ و یا تعداد کمی افزایش ممبر روبرو شود دلیل این موضوع می‌تواند یکی از این موارد باشد :

  1. شخص قبل از تبلیغ پیگیری حداقل یک‌ماهه از آن کانال نداشته و بلافاصله بعد از دیدن تعداد اعضا درخواست تبلیغ داده است.
  2. بازدید پست‌ها را چک نکرده ، ممکن است خیلی از آن اعضا فیک و یا بدون فعالیت باشند.
  3. در حوزه کاری خود تبلیغ نداده و از یک حوزه بی ربط برای این کار کمک گرفته.

خب ممکن است بگویید این کار زمان بر است و ممکن است در نهایت به نتیجه مطلوب نرسیم ، بله کاملا منطقی و درست است به همین جهت تبلیغات پاپ آپ ایتا امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است این روش تبلیغاتی که توسط یک گروه متخصص انجام میشود نیازی به پیگیری های وقت گیر ندارد چرا که این فعالیت توسط یک سیستم خاص انجام میشود که در ادامه توضیح خواهیم داد علاوه بر آن در مدت زمان کم تعداد زیادی ممبر واقعی به کانال شخص مربوطه وارد می‌شوند.

افزایش ممبر با تبلیغات پاپ اپ ایتا

نحوه انجام پاپ آپ در ایتا

پاپ آپ ها معروف به پنجره‌های بازشو هستند این روش تبلیغاتی به این شکل انجام می‌شود که فرد در حال انجام کار با گوشی می‌باشد به‌عنوان‌مثال در فضای اینترنت در حال جستجو می‌باشد و به‌یک‌باره یک پنجره اعلان در آن فضا باز می‌شود که حاوی اطلاعاتی درباره کانال درخواست دهنده می‌باشد با این عنوان که آیا مایل هستید در کانال ایتا ما عضو شوید ؟ بله ، خیر

شخص به خواست خود مایل است یکی از دو گزینه را انتخاب کند ، حالا اگر گزینه بله انتخاب شود و فرد وارد کانال شود در اینجا همه‌چیز بستگی به محتوای کانال و میزان جذابیت آن دارد و البته این موضوع که برای شخص مفید هست یا خیر اگر این شرایط رعایت شود قطعاً شخص با عضوگیری خوبی مواجه خواهد بود اما چند نکته مهم که باید بدانید:

  1. بهتر است در هنگام انجام پاپ در کانال ایتا حداقل 10 پست آخر باکیفیت و اصولی چه ازنظر محتوایی و چه گرافیکی کار شود.
  2. تجربه ثابت کرده در هنگام انجام پاپ آپ در ایتا وجود مسابقات و جشنواره ها نتیجه خوبی در عضو گیری داشته.
  3. پاپ آپ ایتا روشی امن است چرا که هیچ نیازی به در دست داشتن کامل کانال شما نیست و تنها با تبلیغ نام کانال شما این فرایند انجام میشود.
  4. پاپ آپ ها همیشه نتیجه خوبی را به دنبال دارند و در همان دقایقی ابتدایی باعث افزایش ویو کانال میشوند.
افزایش ممبر واقعی در ایتا

نتیجه‌گیری

اگر صاحب کسب‌وکاری در محیط ایتا هستید حتم برای تبلیغات کانال خود از روش پاپ آپ ایتا استفاده کنید چرا که با صرف هزینه ای مناسب در زمان کوتاه نتیجه مطلوبی ر دریافت خواهید کرد ، پاپ ها راهی ایمن و با جذب بالا برای کانال‌ها هستند و از همه مهم تر ممبر  عضو شده در کانال یک عضو هدفمند است چرا که با خواسته خود وارد کانال شما شده است.

جهت انجام تبلیغات پاپ آپ در ایتا و همچنین مشاوره رایگان،  تیم :تبلیغات کهن آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد از طریق دکمه زیر اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست